Klinikler

‘’Cira García’’ Tıp Merkezi


‘’Cira García’’ Tıp Merkezi Küba’nın tıbbi başarısının ne kadar verimli olduğunu görmek isteyen yabancılar (hem Küba’da yaşayan hem de diğer ülkelerde) için uzmanlaşmış tıp merkezidir. ‘’Cira García’’ tıp merkezi yabancı ülkelerden hastalara sağlık hizmetleri veren Küba Sağlık Bakanlığı’ndan akreditasyon belgesi verilen sağlık kuruluşudur.

Saznaj više o klinici

Ulusal Minimal İnvaziv Cerrahi Merkezi


Ulusal Minimal İnvaziv Cerrahi Merkezi endoskopi ve minimal invaziv teknik(laparaskopi) uygulanan ulusal tıp merkezidir. Eğitim alanında uzmanlaşmış Sağlık Bilimleri Enstitüsü kapsamında mezuniyet sonrası eğitim vermek ve uzman doktorların daha iyi temel eğitim alması amcıyla kurulan Ulusal Minimal İnvaziv Cerrahi Merkezi hem yabancılara hem de Küba vatandaşlarına sağlık hizmetleri vermektedir.

Saznaj više o klinici

‘’Camilo Cienfuegos’’ Uluslararası Merkezi


‘’Camilo Cienfuegos’’ Uluslararası Merkezi 1992 yılında kurulmuştur. Merkezde göz hastalıklarına tanı konur, ama öncelikle Retinitis Pigmentosa tedavisi yapılmaktadır.

Saznaj više o klinici

Hematoloji ve İmmünoloji Enstitüsü


1966 yılındaki kuruluşundan beri, Hematoloji ve İmmünoloji Enstitüsü (İ.H.İ) kan ve immünoloji hastalıkları alanında geliştirilmiş ve uzmanlaşmış programları ve teknolojileriyle lider konumdadır.

Saznaj više o klinici

Uluslararası Nürolojik Restorasyon Merkezi


Uluslararası Nürolojik Restorasyon Merkezi, CİREN, 26 Şubat 1989 yılında kurulmuştur. CİREN nöroloji alanındaki programları ve teknolojileri geliştirilmiş ve uzmanlaşmış sağlık bilimleri enstitüsüdür. Bu enstitüden nörorestorasyon tedavisi, çok etmenli tedavi, intensif tedavi ve bireyleştirilen tedavi geliştirildi. Uluslararası Nürolojik Restorasyon Merkezi’nde 6 klinik bulunuyor, doktorlar tarafından yapılan tedavi günde 7 saat sürer.

Saznaj više o klinici

’’Hermanos Ameijéiras’’ Cerrahi Kliniği


Bu klinikte 20 yıldır yapılan araştırma neticesinde Uluslararası Araştırma Geliştirme Merkezi kuruldu. Uzman cerrahi alanında sunulan seçenekler: Mezuniyet sonrası eğitim - Minimal invaziv cerrahi – Doku ve organ nakli – Tıp alanında bilgisayar kullanımı – Yeni tekniklerin kullanımı– Malign hastalıkları üzerinde araştırma, yerli ve yabancı personelin yeniden sınıflandırılması,

Saznaj više o klinici

Plasental Histoterapi Merkezi


Çocuklar yine gülsün, kadınlar yine güzel olsun, erkeklerin yine özgüveni olsun diye burdayız. Bu merkez Cilt sorunları olan yabancıların iyileştırilmesi amacıyla 10 yılldır hizmet vermektedir. Son 5 yılda 4000’den fazla hasta başvuruda bulunda. Vitiligo, psoriazis, alopesi gibi hastalıklar büyük başarı ile iyileştırildi. İnsan plasentasından üretilen ilaçlar sayesinde vitiligo hastalarının %84’i ve psoriyazis hastalarının %78’i iyileştırildi.

Saznaj više o klinici

‘’La Pradera’’ Tıp Merkezi


‘’La Pradera’’ Tıp Merkezi ’La Pradera’’Uluslararası Sağlık Merkezi doğal çevrede bulunuyor, personelinin verdiği bakım yaşam kalitesini artırıyor, kongreler ve konferanslar otel görünümlü bu hastanede yapılıyor. Şehir merkezinden 15 km ve Ulslararası José Martí Havalimanı’ndan 25 km uzaklıkta bulunduğu için ulaşım açısından da kolaylık sağlar, plajlar ve diğer gezilecek yerler için turlar düzenlenmekte olup, deneyimli personelimiz her daim sağlık hizmetlerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Saznaj više o klinici

‘’Frank País’’ Ortopedi Kliniği


100 000 metrekarelik alanda bulunan dünyadaki en büyük sağlık kompleksindeki bu program, ortopedi ve travmatoloji’den, protez geliştirmeye (3 fabrikası var) ve ortotik tekniklere kadar uzanan en gelişmiş tedavi yöntemlerini kapsamaktadır. 30 sene önce kurulmuş olan bu kompleksin Kübalı hastalar için 677 yataği ve yabancılar için özel bölümü bulunuyor. Ayrıca İbero Amerikan Ortopedi ve Travmatoloji Okulu da ’’Frank País’’te bulunmaktadır.

Saznaj više o klinici

Cerrahi Tıp ve Araştırma Merkezi


Cerrahi Tıp ve Araştırma Merkezi (CİMEQ) en üst seviyede bilimsel ve teknolojik araştırma sağlık merkezidir. En modern teknolojiyle ve uzman sağlık personeliyle donatılmış bu sağlık merkezinde araştırmalar yapılmakta ve eğitim verilmektedir. CİMEQ’de hastaların kalabileceği komleks te bulunuyor. Uzman personeli ve verilen bakımı sayesinde uluslararası prestije sahip tıp merkezlerinden biri olmuştur.

Saznaj više o klinici

‘’Julio Díaz’’ Rehabilitasyon Merkezi


Ulusal ve uluslararası prestij unvanı taşıyan bu merkez 30 yıldır hizmet vermektedir. Merkezde her sene 1500 hasta(çocuklar,yaşlılar) tedavi oluyor. Tedavi edilen hastalıklar: Lumbago, Osteoartrit(Kireçlenme), Bursit, Romatizma sonrası travmalar, Parapleji, Hemipleji, Parkinson hastalığı, Multiple Skleroz, Serebral Palsi, Travmatik beyin hasarı, Miyokard infarktüsü, miyokard revaskülarizasyonu ve koroner anjiyoplasti.

Saznaj više o klinici

Ulusal Onkoloji ve Radyoloji Enstitüsü


Ulusal Onkoloji ve Radyoloji Enstitüsü’nde (İNOR) 50 yılldır kanser tanısı konuluyor ve tedavisi ediliyor, araştırılıyor, hastaların yaşam kalitesini artırmak amacıyla tedavinin yeni yöntemleri sürekli keşfediliyor. Ulusal Sağlık Sistemi’nde bulunan bu kuruluş kanser tedavisinde önemli yer almaktadır.

Saznaj više o klinici

Bağımlılık Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi


Cubanacan Turizm ve Sağlığı’nın bağımlı olanlar için geliştirdiği 3 ay süren programda uzman personel hastalara kendilerini bulmak için yardım ediyorlar ve böylece hastalar uyuşturucu ve alkol bağımlılığından kurtuluyor.

Saznaj više o klinici