Vitiligo Ve Psoriazis

Vitiligo Ve Psoriazis

İnsan plasentasindan üretilen ürünler sayesinde vitiligo hastaların%86’ında ve psoriazis hastalarının %78’inde iyileşme sağlandı.
Klinikte edilen tedavi şunları içerir: Hastalık hakkında teşhis, muayene ve tedavi 3 seans olarak planlanıp, uzmanlarımızın başvurulan diğer tedavi yöntemlerinin muayeneden 45 gün önce bırakılması tavsiye etmektedir.

Vitiligo

Vitiligo, cildin pigment hücrelerinin, melanositlerin belirli alanlarda yok olduğu bir hastalıktır. Derideki beyaz lekeler, vitiligonun ana belirtisidir. Vücudun bağışıklık sisteminin yanlışlıkla vücuttaki bazı hücrelere saldırması ve tahrip etmesinden kaynaklanan bir otoimmün durumdur. Beyaz yamalar vücuttaki her yerde olabilir, fakat en çok yüz, ağız çevresinde, eller, ayaklar, kollar ve üreme organlarında.
Küba’da Plasental Histoterapi Merkezi’nin müdürü Dr.Carlos Miyares Cao tarafından insan plasentasınından üretilen Melagenina Plus İlacıvitiligo tedavisinde kullanılır.

Psorijaza

Psoriazis(Sedef Hastalığı) çeşitli klinik biçimlerde ortaya çıkabilen, yineleyici,kronik bir deri hastalığıdır ve bulaşıcı değildir.Cilt hücrelerinin oldukça hızlı bir şekilde yenilenmesi, deride pullaşmaya ve kepeklenmeye neden olur. Derideki bu pulların etrafında iltihaplanma ve kızarıklıklar görülür. Psoriazis tedavisinde insan plasentasından üretilen Coriodermin ilacı kullanılır.